نتایج جستجو برای عبارت :

به طور قطعی در بعضی از کرات زندگی هست

بسم الله الرحمن الرحیم
یا اباصالح
دوستان عزیز توجه داشته باشید،اولین شخصی که اعلام فرمود به طور حتم ویقین در بعضی از کرات موجودات زنده ای هستند ،مانند زمین.و این مسئله نه به عنوان فرضیه بلکه بایقین کامل فرمودند.
اولین شخصیتی که با یقین کامل فرمودند انسان با ساختن وسایلی میتواند به کرات دیگر سفر کند 
و اولین شخصیتی که فرمودند با فاصله گرفتن از زمین تنفس برای انسان مشکل میشود
پیامبر رحمت حضرت احمد محمود،ابوالقاسم،محمدمصطفی صل الله علیه وآ

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
۴۱ میلیون و صد هزار مشمول سهام عدالت حالا یک ماه فرصت دارند تا نحوه آزادسازی سهام عدالت خود را انتخاب کنند. این چنین است که حالا نیمی از جمعیت ایران دارای سهام عدالت هستند اما سئوالی که این روزها به کرات به گوش می رسد این است که آیا امکان ثبت نام دوباره برای سهام عدالت وجود دارد.
ادامه مطلب
ردپای انگیزه‌های سیاسی در پرونده موکلم مفسده‌انگیز است.
در طول ۶ سال گذشته به کرات شاهد بودیم با اینکه پرونده موکلم قضایی است اما بهره‌برداری‌های سیاسی و جناحی از این پرونده می‌شود.
سه شنبه ، ۲۱ بان ۹۸@IrNews_24
[عکس 745×375]
مشاهده مطلب در کانال
قانون جاذبه

اللّهُ الَّذِی رَفَعَ السَّمَاوَاتِ
بِغَیْرِ عَمَدٍ تَرَوْنَهَا ثُمَّ اسْتَوی عَلَى الْعَرْشِ وَسَخَّرَ
الشَّمْسَ وَالْقَمَرَ کُلٌّ یَجْرِی لأَجَلٍ مُّسَمًّى یُدَبِّرُ الأَمْرَ
یُفَصِّلُ الآیَاتِ لَعَلَّکُم بِلِقَاء رَبِّکُمْ تُوقِنُونَ (رعد/ 2)؛
«خدا کسى است که آسمان‏ها را، بدون ستون‏هایى که آنها را ببینید، برافراشت؛
سپس بر تخت (جهان‏دارى) تسلّط یافت؛ و خورشید و ماه را رام ساخت هر کدام
تا سرآمد معیّنى روان‏اند. ک
که من نمیدونم براش چیکار کنم
به افکار مثبت رو بهش نشون میدم
باهاش حرف میزنم
اما ایشون فقط دارن به حسرتاشون نگاه میکنن
و صدایی هم جز صدای گریه ی خودشون نمیشنون
انگار که دیوونه شده باشه دور از جونش
انگار داره تقلا میکنه و داد و بیدادی راه انداخته که بیا و ببین
چطور بهش توجه کنم که آروم بگیره؟ چطوری نوازشش کنم که احساسم کنه؟ چطوری آرومش کنم؟چطور باهاش حرف بزنم که صدامو بشنوه؟ اگه یه لحظه بهم فرصت بده با صدای فوق ملایم و آرومی بهش میگم دوستش دارم
در نوشته‌های قبل افزایش سرعت با مم‌کشد  را شرح دادیم. در این نوشته با یکی دیگر از راه‌های افزایش سرعت پایگاه‌داده در لینوکس آشنا می‌شویم. بعضی از برنامه‌ها و سرویس‌ها بصورت متناوب و به کرات فایل‌ها و دایرکتوری‌ها را می‌خوانند  (مانند سرویس MYSQL و سایر برنامه‌های مدیریت پایگاه داده). با توجه به اینکه خواندن و … افزایش سرعت پایگاه‌داده با حذف خصوصیت atime
منبع : وبلاگ ایران سرور
میداند فعلی بد و آسیب رسان است،
اما آن را انجام میدهد و به کرات هم.
هر آدمی، دانسته و ندانسته،
به نوعی
در لجاجت و تعارض با خود بسر میبرد،
و هیچ دیگری ویرانگرتر از خود آدمی
نسبت به خودش نیست.
#محمود_دولت_آبادی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
یه بحث شدید کردیم؛ هنوز از پیچ پاگرد آخر رد نشده بود که تماس گرفتم گفتم شرمنده ام صدام بلند بود. عذرمیخوام از حرفهای گزنده م.
گفت یعنی پشیمونی؟گفتم دروغ نگفتم ولی "هر راست نشاید گفت" . کاش نمیگفتم که دلخور نشی. خندید. برگشت بالا. زود از تو اتاقم یه عطر مردونه کادو کردم آوردم دودستی تقدیم کردم. یک سرباز پیروز بودم که سلاحش آشتی بود. 
من دختر مادر پدری هستم که بحثشون رو به کرات دیدم اما قهرشون رو هرگز ! میپرسیدم مامان چرا با بابا قهر نمیکنی؟ میگفت
کازینو آنلاین از عباراتی است که در چند سال اخیر در مجامع گوناگون و در گفتگو ها پیام ها برنامه های تبلیغاتی و همچنین در بسیاری از مقاله هایی که موضوع آن ها به نحوی به شرط بندی های کازینویی مرتبط می شود به کرات به گوش و چشم می خورند. همین موضوع ما را بر آن داشت که در این نوشتار، به روند شکل گیری سایت های شرط بندی کازینو آنلاین نگاهی جامع و موشکافانه بیاندازیم و در کنار آن با تعدادی از بازی های معروف و پر مخاطب که در سایت های شرط بندی معتبر کازی
فیلم سینمایی نشانه ها(اثر ام نایت شیامالان-M. Night Shyamalan) فیلمی است معناگرا با رویکرد مذهبی و البته چاشنی ترس و دلهره که هم سلیقه مخاطب عام را اغنا می کند و هم مخاطب خاص را وادار به تحسین می کند.در واقع نشانه ها مجموعه علائمی برای آگاه کردن بندگان از حکمت خدا و وجود قدرتی مطلق و تسلیم شدن در برابر آن است که کشیشی به نام گراهام(با بازی میل گیبسون)آن را به نمایش میگذارد .
وجود موجودات دیگر در کرات دیگر نشانه قدرت او محسوب میشود و اثبات گستره جهان هست
تاثیر سهمیه های کنکور
سهمیه مناطق
سهمیه ایثارگران
سهمیه خانواده شهدا
سهمیه رزمندگان
سهمیه کارمندان
سهمیه مناطق سیل زده
سهمیه های کنکور سراسری یکی از موضوعات مهم در هنگام ثبت نام کنکور سراسری است، برای استفاده از سهمیه های مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری بایستی علاوه بر آشنایی با انواع سهمیه ها و تبصره های موجود بر شرایط اختصاصی بهره مند شدن  هریک از سهمیه های کنکور  سراسری به خوبی مسلط باشید . در سال های گذشته به کرات مشاهده شده اس
خدایا چیزی به نام من وجود ندارد چون من از خودم چیزی ندارم
همه چیز توئی و از توست
جسم است که تو داده ای
قدرت است که تو داده ای
تنها چیزی که من دارم و از قضا آن را هم تو داده ای، اختیار است و من با اختیاری که تو داده ای افسار مابقی داده هایت را در دست دارم.
خدایا من ماموری بیش نیستم.
توئی مدیر و مدبر و اداره کننده ی امور و منم مامور اجرا و واسطه تحقق اراده تو.
خدایا توفیقی ده که لایق واسطه بودن و ابزار تحقق اراده ی تو باشم و امانتی را که ابزار انجام ما

بار‌ها و به کرات به نقش تعیین کننده روستا‌ها در توسعه (به مفهوم کلان آن) اشاره شده و به واقع پیش نیاز توسعه شهری را باید در توسعه روستایی جستجو نمود و به تعبیر دیگر در صورت توسعه و پیشرفت مناطق روستایی، سیکل و پِیمایِشِ مسیر توسعه با سهولت و شتاب هر چه بیشتری عملیاتی خواهد شد.

نقش رونق گردشگری در توسعه اقتصادی هر کشوری بسیار نافذ و تعیین کننده خواهد بود و در این میان روستا‌ها، از مولفه‌ها و کانون‌هایی قابل توجه برای جذب گردشگر و پیشبُ
روز گذاشته هنگامی که از روی اجبار در حال مطالعه‌ی کتاب "گفت و گوی معمارانه" بودم، در فصلی از آن که به تعریف سبک در معماری پرداخته بود با چندین سطری مواجه شدم که از آنجا که این روزها خیلی از ما در مرداب کُشنده‌ای برای متفاوت بودن دست و پا می‌زنیم،بسیار کاربردی می‌نمود.بخشی از آن را با هم بخوانیم:

واژه سبک از جمله انتزاع‌های بانظمی به ویژه عالی است و کلاً به روشی مربوط می‌شود که کارها طبق آن انجام می‌گیرد. خودِ روش، به نوبه خود، کمیتی نام
در دورانی که جهان مورد هجوم موجوداتی وحشتناک قرار گرفته است، یک دختر ناشنوای ۱۶ ساله به نام الی اندروز به همراه خانواده اش، در یک منطقه امن دورافتاده پناه می‌گیرند. آنها در تلاش برای برای زنده ماندن در میان این موجودات مرگبار هستند که چندین دهه در یک غار زیرزمینی گسترده و پرورش یافته اند و اکنون برای نابودی انسانهای روی زمین فعال شده اند
این فیلم بر خلاف تصور همه کتابها و فیلمهای تخیلی می خواهد ثابت کند خطری که انسان را تهدید میکند نه در آ
دو روز در سال روزه گرفتن حرامه یه روزش عیدقربان  و یه روزش هم عید فطر .در وصف ثواب روزه در ماه رمضان که به کرّات حدیث و نقل قولهای مختلف شنیدیم  که با پوست و‌ خون مردم عجین شده .حالا تصور کنید که این همه اعتقاد و شعار و ثوابی که طی قرنها و علی الخصوص طی این چند دهه اخیر به خورد مردم دادن و مردم اینقدر معتقد شدن خیلی راحت توسط اونهایی که ایجادش کردن از بین میره و استثنا و مصلحت جاشو با حقیقت عوض میکنه .و به گفته دکتر شریعتی ،مصلحت یعنی ذبح شرعی حق
دو روز در سال روزه گرفتن حرامه یه روزش دهم محرم و یه روزش هم عید فطر .در وصف ثواب روزه در ماه رمضان که به کرّات حدیث و نقل قولهای مختلف شنیدیم  که با پوست و‌ خون مردم عجین شده .حالا تصور کنید که این همه اعتقاد و شعار و ثوابی که طی قرنها و علی الخصوص طی این چند دهه اخیر به خورد مردم دادن و مردم اینقدر معتقد شدن خیلی راحت توسط اونهایی که ایجادش کردن از بین میره و استثنا و مصلحت جاشو با حقیقت عوض میکنه .و به گفته دکتر شریعتی ،مصلحت یعنی ذبح شرعی حقیق
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
قسمت دوم: اینجا  و  قسمت اول: اینجا 

اینجاهای قصه، میرسیم به دانشگاه. مشکلات با خوابگاهی شدن من چند برابر میشن. وسایل مدام بین خونه و خوابگاه جا میمونن. کارت دانشجویی دائما گم میشه. کارت مترو؟ هیچوقت نیست! و برنامه تخمی دانشگاه باعث میشه من نتونم برم کلاس یوگا. مدیتیشن؟ حتی حرفشم نزن. اینجاهای داستان قهرمانمون خسته است. دهنش سرویس شده. فهمیده که اضطرابش قرار نیست بند بیاد! و باور کن، اون دیگه حتی نا نداره یک قدم برای بهتر کردن زندگیش برداره!
لپ‌تاپ رو به زور از دستم گرفت که باهاش بازی کنه. تازه روشنش کرده بودم و روی دسکتاپ بود. چند ثانیه متفکرانه نگاه کرد...+ لادن اینجا کجاست؟- اینجا دانشگاهیه که آرزومه دانشجوش بشم.+ حالا نمیشه همینجا دانشگاه بری؟- دانشگاه اینجا خوب نیست.+ نمیشه نری؟- چرا نرم؟ :)+ خب من دلم برات تنگ میشه. :(...قبلا قبلنا هم به کرات گفته من عاشق لادنم و حسادت عنودان بدگهر رو هم تحریک کرده! حالا جالبه بدونید که من تنها کسی هستم که باهاش بازی نمیکنم و تازه هر وقت میاد خونه‌
خانم دکتر این روزها درباره میکرودرم ابریژن هم زیاد می شنویم، آیا امکان دارد درباره این روش درمانی توضیح بفرمائید؟میکرودرم ابریژن، در واقع پاکسازی پوست توسط دستگاه است. در این روش پودر هیدروکسیدآلومینیوم، با فشار به سطح پوست پاشیده می شود. باعث سایش و برداشت سلول های مرده و آلودگی های محیطی و چربی از سطح پوست می شود. پس از آن ماسک های آبرسان و درمانی در کنار بخور برای حفظ شادابی پوست استفاده می شود.لایه سطحی پوست که اپیدرم نام دارد، در طول ی
به نام خدای شنهای طبس

حجاب از دیدگاه ابلیس

آلیستر کراولی پیغمبر شیطان ، فردی بود که
حرف های شیطان رو با واسطه ای به نام جنی که خودش رو به اون آیواس معرفی
کرده بود و به گفته ی خودش جنی آبی رنگ بود و اونو Blue jinn صدا می کرد ،
دریافت می کرد .
" کتاب شریعت " کتابیه که از طریق شیطان به
آلیستر کراولی رسید ؛ و متاسفانه دستورات شیطان ( بخصوص تو غرب ) بشدت
داره پیاده می شه ؛ شاید هم اونایی که پیروی می کنن نمی دونن که این
دستورات شیطانه ( لعت خدا بر او باد )
به نام خدای شنهای طبس

حجاب از دیدگاه ابلیس

آلیستر کراولی پیغمبر شیطان ، فردی بود که
حرف های شیطان رو با واسطه ای به نام جنی که خودش رو به اون آیواس معرفی
کرده بود و به گفته ی خودش جنی آبی رنگ بود و اونو Blue jinn صدا می کرد ،
دریافت می کرد .
" کتاب شریعت " کتابیه که از طریق شیطان به
آلیستر کراولی رسید ؛ و متاسفانه دستورات شیطان ( بخصوص تو غرب ) بشدت
داره پیاده می شه ؛ شاید هم اونایی که پیروی می کنن نمی دونن که این
دستورات شیطانه ( لعت خدا بر او باد )
یکی از رفتار هایی که اهالی بازار سهام به آن عادت کرده اند خرید و فروش پی در پی در بازه های زمانی کوتاه مدت می باشد. این رفتار با شدت مختلف در میان اکثر معامله گران مشترک است و آنان را رنج می دهد.شاید به کرات برایتان اتفاق افتاده است که پس از خرید سهمی و در جا زدن چند روزه آن، اقدام به فروش کرده اید و از سهم خارج شده اید. بلافاصله پس از خروج شما سهم شروع به رشد شارپ کرده است و شما با نفرین به بخت و اقبال خود، چنین فکر کرده اید که به هر سهمی وارد می شو
کارت ویزیت  " تعاونی تک ، مناسب هاپرمارکت ها ، سوپر مارکت ها و ... " به صورت لایه باز در این مطلب سایت فایل باز برای طراحان و کاربران گرامی آماده شده است این کارت ویزیت باکیفیت بالا در اندازه 4.8 * 8  سانتی متر (قابل تغییر) و رزولیشن 300DPI می باشد برای دانلود با لینک مستقیم و بافرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
*جهت دیدن سایز اصلی تصویر روی تصویر کلیک کنید.
ادامه مطلب
در دین یهود و کتاب تلمود(۱)بارها به نجات بخشی آخرالزمان اشاره شده‌است. کسی که روزی خواهد آمد و جهان را از نو می‌سازد.نیز انبیای الهی به کرات به روزهای آخر که هنوز فرا نرسیده‌است به عنوان دورانی که در آن عظمت ملی یهود به آخرین حد اعتلای خود خواهد رسید اشاره کرده‌اند. این امید به آینده با گذشت زمان نه فقط شدت پیدا کرد بلکه رؤیای شگفت انگیزی را نیز که در جهان آینده تحقق خواهد یافت دربر گرفت.این آیندهٔ درخشان و باشکوه در اطراف شخصیت «ماشیح» که ا
بهمن محصص یک جایی از مستند "فی‌فی از خوشحالی زوزه می‌کشد" می‌گوید: «الآن برای من، نقاشی کردن، یک احتیاجی است درست مثل شاشیدن، برای راحت شدن!» الآن اما برای من تنها بودن یک چنین احتیاجی است.
هر روز پدر و مادرم مرا به دندان می‌کشند و می‌برند این‌جا و آن‌جا. دیدن آدم‌های حوصله‌سربرِ تکراری. باور کن کار به جایی رسیده که از صدای حرف‌زدن آدم‌ها تهوع می‌گیرم. از شنیدن این‌که فلان‌جا دعوتیم دچار شوک آنافیلاکسی می‌شوم. پدر و مادرم گمان می‌کن
سلام 
میخواستم در مورد کنار هم نشستن خانم و آقای غریبه توی تاکسی صحبت کنم؛
من آدم مذهبی به اون معنا نیستم، ولی به این معنی نیست که مشکلی نداشته باشم تو تاکسی با یه مرد غریبه تماس بدنی پیدا کنم، مسئله ای که هست اینه که من به کرات این تجربه رو داشتم که تو تاکسی وقتی یه آقا کنارم میشینه خیلی باز و راحت میشینه، یعنی زیادی باز میشینه انگار با آدم رقابت دارن سر اینکه کی بیشتر جا بگیره! 
این وسط من مجبور میشدم خودم رو خیلی جمع کنم جوری که میچسبیدم ب

کتاب حاضر حاوی نکات برجسته و مطالب کاربردی، با زبان ساده، و منطبق با آداب و رسوم غذایی سفره‌ی ایرانی است.تهیه و آماده‌سازی  غذاها از خوراک داروها و گیاهان دارویی متداول و کلیه‌ی دستورات پخت و پز را شخصاً اجرا و مصرف کرده، و به علاقمندانی که توصیه شده، نتایجی مثبت و اغلب دور از انتظار دریافت کرده‌اند. کتاب تندرستی خوردنی است به کرات از سبزی‌هایی نام برده‌ام که بومی کشور ما نبوده، و چند سالی است که به میزانی محدود و با قیمت‌هایی سرسام‌
مثل طوطی شده‌ام. آرزوهای بعد از کنکورم را به کرّات به زبان می‌آورم و به خواهر و مادرم، با آب و تاب از برنامه‌ها و فانتزی‌هایم می‌گویم. فلسفه‌اش را خودم نیز نمی‌دانم. شاید با این کار، یعنی با به زبان آوردن برنامه‌هایم، می‌خواهم آن‌ها را مدام به خود یادآوری کنم. 
از میان تمامی آرزوهای پس از کنکور، دو کلمه‌ی «کتاب» و «نقاشی» به وضوح می‌درخشند. 
زمانِ استراحت یک ربعه‌ای که میانِ درس‌هایم دارم، هی می‌روم و می‌آیم و می‌گویم: 
" بعد از کنک
پاورپوینت سمپاشها فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: .pptتعداد صفحات: 17حجم فایل: 1380 کیلوبایت قیمت: 7000 تومانلینک دانلود و خرید پایین توضیحاتدسته بندی : پاورپوینتنوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )تعداد اسلاید : 17 اسلاید قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :  بسمه تعالی سمپاشها فهرست 1- مقدمه 2- روشهای مرسوم در کنترل 3- قسمتهای مختلف یک سمپاش 4- انواع سمپاشها 5- سمپاشهای جدید - سمپاشهای الکترواستاتیک برای محصولات زراعی - سم پاش HS کراپ لاین
به احترام آقای کیارستمی که از قلمش هم واقعیت و صمیمیت می چکد . . .

در تاریک ترین شبدر انتهای کوچه ای بن بستروی دیوار گلینگل یاسی می شکفدبیزارم از زبانزبان تلخزبان تنداز زبان دستوراز زبان کنایهبا من به زبان اشاره سخن بگوچه راه دشواریستگذر از شب، از روزگذر از خیر، از شراز نیک و بدگذر از سکوتاز هیاهواز نفرتاز خشماز عشقاز عشقدر لغت نامه ی زندگی من،معنی عشق همواره متغیر بود.

سخت می کوشم ،بی شادی ، بی اندوه
هزاران بار ،از آفتابی ترین روز،به
ساده ، روان و بسیار دقیق . . نگاه عباس کیارستمی به زندگی و زیستن . .

در تاریک ترین شبدر انتهای کوچه ای بن بستروی دیوار گلینگل یاسی می شکفدبیزارم از زبانزبان تلخزبان تنداز زبان دستوراز زبان کنایهبا من به زبان اشاره سخن بگوچه راه دشواریستگذر از شب، از روزگذر از خیر، از شراز نیک و بدگذر از سکوتاز هیاهواز نفرتاز خشماز عشقاز عشقدر لغت نامه ی زندگی من،معنی عشق همواره متغیر بود.

سخت می کوشم ،بی شادی ، بی اندوه
هزاران بار ،از آفتابی ترین روز،ب
معرفی توسط وبلاگ...این روزها

گمشده ی مزار شریف داستان جهاد و شهادت «شهید محمد ناصر ناصری» را روایت می کند.
خاطرات این کتاب، شرح احوالات شهید از سال های تولد او در روستای گازار - از توابع بیرجند، فعالیت های جهادی او در افغانستان در دهه ی هفتاد تا درگیری با طالبان و شهادت وی را شامل می شود.
راویان این خاطرات فاطمه هاشمی (همسر شهید) ، محمد حسین جعفریان (روزنامه نگار)، حجت الاسلام حسنی و... می باشند.
کتاب حجم نسبتا بالایی دارد که می توانست کمتر با
توضیحاتی از کتاب
کتاب زیبای گویندگی و فن بیان که به همت مرکز تحقیقات و توسعه رادیو به نگارش در آمه است یکی از کتاب های مفید و زیبا در مورد فراگیری گویندگی و فن بیان است.
علی رغم اینکه از عصر فضا ، اتم و فناوری های نوین گذر کرده ایم اما در مواجه با تمامی اعمال روزمره زندگیمان جای خالی روابط بین انسان ها ، روابط مستحکم ، سالم و بر اساس احترام متقابل و بدور از هر گونه تکلف و تجمل ، در یک کلام ساده گویی و رساندن مطلب مورد نظر به مخاطب دیده می شود ،
سلام خدمت همه دوستان
تو رو خدا بهم کمک کنین، دارم نابود میشم. دیگه تحمل خودم رو ندارم، نمیدونم چکار کنم، خانواده م رو اذیت میکنم، پدر، مادر، خواهر، برادر ...
پسری ۲۱ ساله ام که فوق العاده احساس ناامیدی دارم، ذهنم کند شده به قدری که فیلم دیدن هم برام آرزو شده، نمیتونم فیلم ببینم، چون اصلا پدرم در میاد تا بخوام سناریو اون فیلم رو متوجه بشم خیلی به جزئیات اهمیت میدم ولی حتی بدیهیات یک فیلم رو متوجه نمیشم و فوق العاده گیراییم پایینه. آرزو به دل
شاید همین عبارات کوتاه و مختصر ، گواهی باشند بر نگاه دقیق ، عمیق ، شاعرانه و در عین حال بی اندازه ساده و صمیمی عباس کیارستمی به مفهوم زندگی
نگاهی صادقانه و متفاوت که  بی هیچ شلختگی و پیچیدگی همواره واقع گرایانه تجربیات و احساسات شخصی او را انعکاس می دهد . ‌ .

در تاریک ترین شبدر انتهای کوچه ای بن بستروی دیوار گلینگل یاسی می شکفدبیزارم از زبانزبان تلخزبان تنداز زبان دستوراز زبان کنایهبا من به زبان اشاره سخن بگوچه راه دشواریستگذر از شب، ا
تلقین مثبت, شما را به موفقیت می رساند. روانشناسان یکی از مهم ترین ارکان موفقیت را تلقین مثبت می دانند. برای تلقین مثبت باید نکاتی را در نظر داشت:
1- تلقین باید به دفعات و کرات انجام شود.
2- هر چه تلقین زیباتر باشد بیشتر تاثیر دارد. میتوانید شعرهای مثبت و امیدبخش بخوانید, جملات زیبا در صحبتها به کار برید.
3-تلقینی که توسط افراد مهم و افرادی که برایمان عزیز هستند بیان می شود اثرش بیشتر خواهد بود.
4- اگر تلقین را باور کنیم, سریع تر اثر می گزارد.
5- تاثیر
سلامت بدن و طول عمر قسمت دوم
همان طور که ذکر شد ۱۸ تا ۱۹ درصد عسل طبیعی آب و مابقی مواد جامد است
که مجموعا از عسل یک ماده نیمه سیال و بسیار غلیظ می سازد .
بخش جامد عسل شامل دو قند گلوکز و فروکتوز به مقدار تقریبا مساوی است
و درصد جزئی از آن شامل سایر مواد غذایی ؛
از جمله سایر قندها ، پروتئین ها ، اسیدهای آمینه ، چربی ها ، مواد معدنی ، ویتامین ها ، آنزیم ها ، آنتی بیوتیک ها ، مواد ضداکسایش و غیره است .
بنابراین ، عسل با خواصی که قبلا برای آن به طور مشر
به نام خدای شنهای طبس

حجاب از دیدگاه ابلیسآلیستر کراولی پیغمبر
شیطان ، فردی بود که حرف های شیطان رو با واسطه ای به نام جنی که خودش رو
به اون آیواس معرفی کرده بود و به گفته ی خودش جنی آبی رنگ بود و اونو Blue
jinn صدا می کرد ، دریافت می کرد . " کتاب شریعت " کتابیه که از طریق
شیطان به آلیستر کراولی رسید ؛ و متاسفانه دستورات شیطان ( بخصوص تو غرب )
بشدت داره پیاده می شه ؛ شاید هم اونایی که پیروی می کنن نمی دونن که این
دستورات شیطانه ( لعنت خدا بر او باد )ق
«٢٦٦»أَ یَوَدُّ أَحَدُکُمْ‌ أَنْ‌ تَکُونَ‌ لَهُ‌ جَنَّةٌ‌ مِنْ‌ نَخِیلٍ‌ وَ أَعْنابٍ‌ تَجْرِی مِنْ‌ تَحْتِهَا الْأَنْهارُ لَهُ‌ فِیها مِنْ‌ کُلِّ‌ الثَّمَراتِ‌ وَ أَصابَهُ‌ الْکِبَرُ وَ لَهُ‌ ذُرِّیَّةٌ‌ ضُعَفاءُ فَأَصابَها إِعْصارٌ فِیهِ‌ نارٌ فَاحْتَرَقَتْ‌ کَذلِکَ‌ یُبَیِّنُ‌ اللّهُ‌ لَکُمُ‌ الْآیاتِ‌ لَعَلَّکُمْ‌ تَتَفَکَّرُونَ‌ آیا کسى از شما دوست دارد که باغى از درختان خرما و انگور داشته که از زیر درختان آ

حفاظت از باغ و ویلا به کمک فنس الکتریکی ، سیستمی مدرن ، هوشمند و اقتصادی که استفاده از آن رویه ای رایج و شناخته شده در ایران و دنیا و جایگزین مطمئن روش های سنتی حفاظت از اماکن خصوصی می باشد و در نقاط مختلف دنیا برای حفاظت از باغ و ویلا به کرات جهت تامین امنیت اماکن خصوصی ، ویلاها و باغ ویلاها استفاده گردیده است .
نمونه های متنوع اجرای فنس الکتریکی در نقاط مختلف دنیا در تصاویر زیر می توان مشاهده کرد .

Electric fencing is ideal for grazing or pasture management by contain
یکی
از مهمترین نشانه های تاریخی در هر شهری از ایران حمام ها و گرمابه های قدیمی
موجود درآن شهر است. شهر قم نیز از این قاعده مستثنی نیست. حمام و گرمابه در ایران
قدمی صرفا کاربرد بهداشتی ندارد بلکه محلی برای تصمیم گیری های مهم مردم آن زمان،
تشکیل محافل فرهنگی و تقویت فولکلور محلی است. در ایران و در آیین های
میترائیسم، مزدیسنا و زرتشت و همچنین دین مبین اسلام به کرات به پاکیزگی جسم و روح
تایید داشتند. به همین دلیل در سراسر قلمرو ایران زمین حمام ها
یکی
از مهمترین نشانه های تاریخی در هر شهری از ایران حمام ها و گرمابه های قدیمی
موجود درآن شهر است. شهر قم نیز از این قاعده مستثنی نیست. حمام و گرمابه در ایران
قدمی صرفا کاربرد بهداشتی ندارد بلکه محلی برای تصمیم گیری های مهم مردم آن زمان،
تشکیل محافل فرهنگی و تقویت فولکلور محلی است. در ایران و در آیین های
میترائیسم، مزدیسنا و زرتشت و همچنین دین مبین اسلام به کرات به پاکیزگی جسم و روح
تایید داشتند. به همین دلیل در سراسر قلمرو ایران زمین حمام ها
خصوصیت های اینترنت نرم افزار به صورت خلاصه:
طراحی اپلیکیشن b2b در مشهد
اکران استاندارد بر روی دستگاه های گوناگون
عدم استعمال از حافظه موقت دستگاه با ذخیره سازی اطلاعات روی یک فضای ابری به طور محلی
قابلیت و امکان پباده سازی به گویش های متفاوت
سرعت، توجه و همت خوب
قابلیت و امکان خوب اجرا فارغ از نیاز به اپلیکیشن جانبی
تعدادی مثال اینترنت نرم افزار

درین بخش برای فهم و شعور طولانی تر شما در رابطه با چگونگی کارایی اینترنت نرم افزار تعدادی مثال
در یادداشتی برای وب‌سایت سیاست و فرهنگ جوانب حقوقی ترور شهید سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس و دیگر همراهان و هم‌رزمان را بررسی و تبیین کردم. این یادداشت را در همین پست بازنشر می‌کنم:
بررسی حمله به نیروهای حشد شعبی و شهادت سردار قاسم سلیمانی از منظر حقوق بین‌الملل
بر اساس گزارش تسنیم مقامات ارشد آمریکایی شامگاه یکشنبه هشتم دی اعلام کردند که به سه هدف در پایگاه‌های گردان‌های حزب الله عراق که زیر مجموعه حشد شعبی عراق هستند و دو پایگاه

آنان که خدا را ایستاده و نشسته و به پهلو خفته، یاد می‌کنند و در آفرینش آسمان‌ها و زمین می‌اندیشند: ای پروردگار ما، این جهان را به بیهوده نیافریده‌ای، تو منزهی، ما را از عذاب آتش بازدار

از آیه فوق متوجه می‌‌شویم که اهل فکر، باید اهل ذکر باشند. «لِأُولِی الْأَلْبابِ الَّذِینَ یَذْکُرُونَ»، «وَ یَتَفَکَّرُونَ» و ایمان بر اساس فکر و اندیشه ارزشمند است. ذکر و فکر، همراه یکدیگر ارزش است. متأسفانه کسانى ذکر مى‏گویند، ولى اهل فکر نیست
پاسخ مرحله 1 بازی کلماتیک
۱ – کلمات این مرحله : آب / بابا
جواب بازی کلماتیک
جواب مراحل بازی کلماتیک
پاسخ مرحله 2 بازی کلماتیک
۲ – کلمات این مرحله : با / ابا
پاسخ مرحله 3 بازی کلماتیک
۳ – کلمات این مرحله : ری / رای / یار
پاسخ مرحله 4 بازی کلماتیک
۴ – کلمات این مرحله : بت / تب / تاب
پاسخ مرحله 5 بازی کلماتیک
۵ – کلمات این مرحله : لب / بلا / بال
پاسخ مرحله 6 بازی کلماتیک
۶ – کلمات این مرحله : شک / کت / کش / تشک
پاسخ مرحله 7 بازی کلماتیک
۷ – کلمات این مرحله : زر / و
DR  POOL  GROUP
گروه دکتر استخر
مشاوره ، بازدید ، کارشناسی
بازسازی ، نوسازی ، زیباسازی
عیب یابی ، سرویس دوره ای  
کنترل ، تعمیر و نگهداری پروژه های : 
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، جکوزی آبنما 
تونل مه ، حمام سنتی ایرانی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا نمک ، سونا برف در ایـران
عایق رطوبتی استخر‍
عایق رطوبتی استخر به مجموعه ای از محصولات گفته می شود که وظیفه عایق کاری و آب بندی را برعهده دارند.
گستردگی عایق رطوبتی استخر به اندازه تمام نیازها و چگونگی مح
نام سریال: Hanna ژانر: درام ، اکشن سازندگان: David Farr ستارگان: Esme Creed-Miles, Joel Kinnaman, Mireille Enos سالهای پخش: ۲۰۱۹ امتیاز: 8 از 10 شبکه پخش کننده:  amazon کیفیت: WEB-DL اطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: داستان سریال درباره تلاش CIA برای به دام انداختن دختر جوانی است که مهارت‌های خارق‌العاده‌ای دارد در حالی که او و پدرش به کرات از چنگال سی آی اِی می‌گریزند اما…
دوبله فارسی قسمت هشتم فصل اول اضافه شد
تریلر فیلم در ادامه مطلب
ادامه مطلب
نقش تغذیه در جبران خود ارضایی
تغذیه، یکی از عواملی است که می‌تواند بر تقویت قوای جنسی تأثیرگذار باشد. اگر تکرار خود ارضایی در شما به تحلیل رفتن قوای جنسی منجر شده، در کنار روش‌های روان‌درمانی می‌توانید برخی اقدامات خانگی را برای بهبود وضعیت جنسی خود انجام دهید. تغییر برنامه غذایی یکی از موارد مؤثر در این زمینه است. از جمله مواد غذایی مناسب در تقویت قوای جنسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
- مواد غذایی با پروتئین بالا
- خوردن برخی ادویه‌
آدرس وکیل خوب در تهران
آدرس وکیل خوب در تهران را در وکیل الرعایا بیابید .
با گذشت زمان ،  رشد اقتصادی ،  صنعتی و تکنولوژی روابط اجتماعی انسانها نیز دچار پیچیدگیهایی شده است .
هر جا که  رابطه ای بین انسان‌ ها با محوریت مالی صورت می‌ گیرد قطعاً مشکلات و مسائل حقوقی مانند : کیفری و مدنی ، ملکی و اراضی ، خانواده ، مطالبات عمومی ، ثبتی و ارث هستیم .
بنابراین برای حل این مسائل به وکیل متخصص و مجرب نیازمندیم .
در واقع وکیل به فردی اطلاق می شود که از سو
چندباری در خلال حرف زدن با دوستان ایرانی‌ام، مچ خودم را در حال IPMای حرف زدن گرفته‌ام. IPMای حرف زدن نحوه‌ای از حرف زدن است در ساختارهای دستوری زبان فارسی، با استفاده‌ی زیاد از کلمات (مخصوصاً فعل‌ها و قیدهای) انگلیسی. مثلاً اینکه بگوییم: «باورهای من externally از طرف شما justify می‌شوند.» این‌طور حرف زدن را IPMای نامیده‌ام، به‌دلیل اینکه به‌کرّات آن را از بعضی از اساتید و دانش‌آموختگان گروه فلسفه‌ی تحلیلی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (IPM) شنیده‌ام.
گروه سیاسی - رجانیوز، به جرات می‌توان گفت یکی از بنیادی‌ترین و محوری‌ترین الگوهای معاصر امام خمینی در روزگار جوانی، شهید آیت‌الله سیدحسن مدرس بود که به عنوان برجسته‌ترین روحانی استکبارستیز و استعمارگریز عصر رضاشاه شناخته می‌شود. روحانی طراز اولی که عمر خود را در مبارزه با استبداد و استعمار گذراند و پس از تحمل قریب ده سال تبعید رضاشاهی در خواف و کاشمر، سرانجام در دهم آذرماه 1316 به دستور رضاشاه و به دست نیروهای نظمیه او به شهادت رسید. را
سلام علکیم
درباره موضوع رد الشمس چند نکته قابل ذکر است:
1) موضوع رد الشمس، موضوعی است که عادةً محال است نه عقلاً و ذاتاً.
2) بنابر آیه 33 سوره «ص» این قضیه برای حضرت داوود(ع) نیز اتفاق افتاده است و اگر برای حضرت داوود ممکن باشد برای حضرت علی(ع) نیز ممکن است چون ماهیت هر دو یکی است.
3) بازگشت خورشید پس از غروب به نقطه پیش از غروب لزوماً به معنای بازگشت تمام اجزای عالم به نقطه سابق نیست.
3) با توجه به ثابت بودن خورشید در منظومه شمسی، ماهیت رد الشمس چرخش
سلام علکیم
درباره موضوع رد الشمس چند نکته قابل ذکر است:
1) موضوع رد الشمس، موضوعی است که عادةً محال است نه عقلاً و ذاتاً.
2) بنابر آیه 33 سوره «ص» این قضیه برای حضرت داوود(ع) نیز اتفاق افتاده است و اگر برای حضرت داوود ممکن باشد برای حضرت علی(ع) نیز ممکن است چون ماهیت هر دو یکی است.
3) بازگشت خورشید پس از غروب به نقطه پیش از غروب لزوماً به معنای بازگشت تمام اجزای عالم به نقطه سابق نیست.
3) با توجه به ثابت بودن خورشید در منظومه شمسی، ماهیت رد الشمس چرخش
                                            یکی از بهترین متونی که در باب روانشناسی رفتار تا به حال خوانده ام.البته این موضوع به کرات در آموزه های بودا و لائوتسه و حکمت های شرقی آورده شد     

the real test always comes when you don't get what you expect from people. Will you react in uncontrollable emotion? Or will calmness be your superpower ?

Today, REMIND YOURSELF: People are toxic to be around when they believe everything happening around them is a direct assault on them or is in some way all about them.
That is the absolute truth. Let it sink in deep.
What people say and do to you is much more about them, than you. People’s reactions to you ar
«فَلَا أُقْسِمُ بِمَوَاقِعِ النُّجُومِ وَإِنَّهُ لَقَسَمٌ لَّوْ
تَعْلَمُونَ عَظِیمٌ» (واقعه/ 75 و 76)؛ «و به جایگاه ستارگان، سوگند یاد
می کنم! و مسلماً، آن سوگند بزرگی است، اگر (بر فرض) بدانید!».

امروزه برای ما روشن شده است که ستارگان آسمان هر کدام جایگاه مشخصی
دارد و مســیر و مدار آنها که طبق قانون جاذبه و دافعه تعیین می شود، بسیار
دقیق و حساب شده است. سرعت سیر هر کدام از آنها با برنامه معینی انجام می
پذیرد. این مسأله گرچه در کرات دور دست دق
همسر خواهرم باید ماهیانه 2میلیون بابت اجاره خونه برای بچه ها بده مدتی هست که تو پرداخت اذیت میکنه اونها توافقی جدا شدند خواهرم همه چیز رو بخشیده فقط از بچه ها مراقبت میکنه ولی حدود 2ماهه که ازین توافق و تعهد شانه خالی کرده و هربار وعده دروغ میدهد. چگونه میتوان مجبور کرد که پای توافقش باشه درحالیکه چیزی بنام نداره و بیشتر حسابهای بانکیش خالی نگه میداره؟؟ ایا برای دادگاه همینکه بگه ندارم و اعسار بده درسته؟ هنوز خواهرم کاره حقوقی کیفری انجام
بازی با کلمات یکی از بازی‌های جنگ روانی است. بازی جنگ روانی بازی‌ای
است که در آن افراد با روان دیگران با روش‌های مختلف بازی کرده و هیجانات و
احساسات منفی درون آنها را تحریک می‌کنند. به‌عنوان مثال، در برخی از
مسابقات از این بازی برای دلسرد کردن و شکست دادن حریف استفاده می‌شود.
متاسفانه این بازی‌ها در سطح جامعه نیز قوت گرفته و طرفداران زیادی هم
دارند. در این مقاله سعی داریم که توضیح مختصری در مورد«بازی کلمات» به شما
ارائه کنیم.

تا به ح
۱. قبل از شروع غذا یک کاسه سبزیجات پخته یا سالاد میل کنید تا حجم معده شما پر شود.
۲. هیچ یک از وعده‌های غذایی را حذف نکنید.
۳. بعد از ساعت 9 شب غذا نخورید.
4. آب زیاد بنوشید، قبل از شروع هر وعده غذایی یک لیوان آب بنوشید.
5. هنگام تماشای تلویزیون یا گوش دادن به رادیو غذا نخورید، در آشپزخانه غذا بخورید.
۶. خود را از غذای خاص محروم نکنید، کم حجم غذا میل کنید.ولی به کرات بخورید .بهتر این است غذای کم کالری بخورید
۷. خود را مؤاخذه نمایید وگرنه به جای دو عدد ب
غالباً ارتباط دادن مطالب تئوری با عملی، هرگاه با مصادیق همراه نباشد، بسیار مشکل و عمدتاً فرّار خواهد بود. در خصوص ارتباط افزایش تراکم ذخیره سازی با غذادهی و به تبع آن، افزایش آمونیاک( به عنوان متابولیت مضر) تاکنون در متون علمی، کارگاه های آموزشی و ... به کرّات سخن گفته شده است . با این حال از یک سو، اهمیت موضوع و از سوی دیگر قلّت مصادیق و مثال های محاسباتی در خلال این مباحث، شاید ضرورت پرداخته شدن به چنین مطلبی را مؤکّدتر می سازد.
در این زمینه،
فرشته نگهبان

فرامرز ملاحسین طهرانی
فرشتگان نگهبان جزء دسته ای از ارواح هستند که به بخشی از تکامل روحی خود در رابطه با شناخت ذات احدیت و شناخت از تواناییها و مکارم روحی و ذاتی خویش نائل آمده اند.
درواقع فرشتگان نگهبان همان ارواح نگهبان هستند. زیرا آنها فرشته نیستند اما به تعبیر همگان به فرشته نگهبان معروف گشته اند. فرشتگان نگهبان بر وظایف تکوینی که برعهده اشان هست ماموریت دارند تا مجری نامه اعمال و همینطور نگهبان یکی از افرادی باشند که در

شهرت دیرهنگام، اثر گمشده‌ی آرتور شنیتسلر (۱۹۳۱-۱۸۶۲) نویسنده‌ی متبحر اتریشی، گرفتار در سرنوشتی همانندِ عنوانش، سرانجام ۱۲۰ سال پس از نوشته شدن و بیش از ۸۰ سال پس از مرگ نویسنده‌اش، در سال ۲۰۱۴ برای نخستین بار در آلمان منتشر شد. شنیتسلر این کتاب را زمانی به قلم آورد که ۳۲ سال داشت و هنوز هیچ‌یک از آثاری که بعدها برایش شهرت جهانی به ارمغان آوردند را به نگارش در نیاورده بود.

- این را خیلی خوب می‌توانم درک کنم که آدمی وقتی دلگرمی و تأییدی د
پارک جنگلی خشکه دارانجنگل های بکر خشکه داران تنکابن با پوشش های اختصاصی به موزه بکر مورخ ارگانیک غرب مازندران مبدل شده که پذیرای گردشگران است . این حوزه‌ حفاظت شده که 120 متر با دریا مسافت داراست , به‌عنوان صرفا بیشه جلگه‌ای و بکر از نهایی بازمانده‌های اکوسیستم‌های جنگلی جلگه‌ای شمال جمهوری اسلامی ایران به‌شمار میرود . در لبه این ناحیه هم یک موزه تاریخی ارگانیک ساخت شده که در مجموعه‌ای , تاکسیدرمی حیوان ها وحشی شمال 

نقد رمان دختری در قطار : زنان نه احساس امنیت دارند و نه می توانند دل به گرمای واقعی محبت خانواده دهند.
قد رمان دختری در قطار نوشته ی پائولا هاوکینزازدواج یعنی همین: امنیت، گرما، راحتی… .این جمله ی شخصیت اول داستان است که آخر رمان می گوید: زنی که بار روایت زندگی تمام زنان اروپایی و آمریکایی را بر دوش کشیده است.
شاید شهرت این کتاب به خاطر واقعی بودن ان و جریان زندگی عادی زنان در غرب است. زنانی که به این کتاب عکس‌العمل مثبت نشان میدهند انگار که
بیوگرافی آیدا مشرف و زندگی نامه او
آیدا مشرف خواننده زیبا و خوشگل ایرانی متولد هشتم ژانویۀ سال ۱۹۹۰ برابر با دوشنبه ۱۸دی ماه ۱۳۶۸ در کشور سوئد است. او یک هنرمند سوئدی در زمینه موسیقی، خواننده و ترانه نویس است. او در گوتنبرگ بزرگ شد. از سنین پائین شروع به آواز خواندن کرد. بعد از اینکه جایگاه دوم را در برنامۀ صدای ترکیه در سال ۲۰۱۳ به دست آورد، قراردادی با شرکت سونی موزیک ترکیه امضا کرد و نخستین تک آهنگش با نام “Bogaz’da Yangin Var” را در ژانویۀ ۲۰۱۵ م
بر هیچکس پوشیده نیست و کسی نمی تونه منکر این بشه که نحوه برخورد ما با چیزی که مفت و مجانی به دستش میاریم و چیزی که بخاطرش هزینه می کنیم کاملا متفاوته !
یه کتاب بهت هدیه می دن تا چند روز اول از سر اشتیاق چند صفحه ای رو می خونی اما چند روز که بگذره دلسرد و بی خیال می شی ، ولی اگه بخاطر همون کتاب پولی رو بپردازی خودت رو به هر آب و آتیشی می زنی تا بخاطر هزینه ای که کردی اون رو بخونی . البته هستند افراد زیادی که باز وقتی پول کتاب هم می دن نمی خوننش ولی هم
فضائل امیر المومنین علیه السلام در کلام آن حضرت
حسن بن سلیمان حلی رضوان الله علیه می‌نویسد:
وروى الفضل بن شاذان فی كتاب القائم ان أمیر المؤمنین صلوات الله علیه قال على منبر الكوفة واللهانی لدیان الناس یوم الدین وقسیم الله بین الجنة والنار لا یدخلهما داخل الا على احد قسمی وانا الفاروق الاكبر والقرن من حدید وباب الایمان وصاحب المسیم وصاحب السنین وصاحب النشر الاول والنشر الاخر وصاحب القضاء وصاحب الكرات ودولة الدول وانا الامام لمن بعدی وال

۱-قطعنامه شماره ۱۱۴۸ مورخ ۱۴ نوامبر ۱۹۵۷ مجمع عمومی سازمان ملل متحد مربوط به کاهش تسلیحات و عدم کاربری نظامی از فضا.

۲- قطعنامه شماره ۱۳۴۸ مورخ ۱۳ دسامبر ۱۹۵۸ مجمع عمومی سازمان ملل متحد در مورد تأسیس کمیته ای وابسته به مجمع عمومی به نام کمیته ی مختص استفاده صلح آمیز از فضاء ماوراء جو.

۳-قطعنامه شماره ۱۷۲۱ مورخ ۲۰ دسامبر ۱۹۶۳ مجمع عمومی سازمان ملل در زمینه اصل آزادی فضا.

۴-قطعنامه شماره ۱۸۸۴ مورخ ۱۷ اکتبر ۱۹۶۳ مجمع عمومی سازمان ملل متحد
  همیشه باید کسی باشد که بشود برایش نوشت. مفصل و بی پروا هم نوشت. کسی که شاید کسی بودنش مهم ترین مساله نباشد بلکه خود بودنش مساله ی مهم است.

از عمیق ترین حالات و نافذترین سرگردانی ها باید با کسی به کرات سخن گفت. خطاب به کسی که نیست نوشت. خطاب به او شهادت دنیایِ نیستِ خود را داد. دادِ دنیای خود را ستاند. غبطه می خورم این روزها به آن ها که بی قرارِ نوشتن بودند. این روزها که احساسِ ناامنیِ شدیدی می کنم. این روزها که مضطربم و درمانده. اظطراب از تنم م
برای آنکه بدانید داشتن وکیل در امر طلاق برای شما چه مزایایی دارد به سایت گروه وکلای پارسای مراجعه کنید ودر این باره بیشتر بخوانید
در این بلاگ این مزایا با شما به اشتراک گذاشته شده
وکیل برای طلاق توافقی (وکیل طلاق توافقی)

توجه شود، از مورخ ۱۳۹۷/۹/۱ شرایط طلاق توافقی در تهران تغییر کرده است؛ برای اطلاع از آخرین تغییرات به مطلبسامانه نوبت دهی طلاق و شرایط جدید طلاق توافقی در تهران از اول آذر ۱۳۹۷مراجعه نمایید. (روی عنوان مطلب کلیک کنید)
حق الو
نمی دانم خدا چطور باید عده ای را از ژست طلبکار بودن در بیاورد؟ سیل و زلزله هم فرستاد، اما عده ای انگشت اتهام را به سمت خدا گرفتند!
سیل آمد. یکی گفت: چرا خدا این سیل را به حوزه ی علمیه نفرستاد؟
آن یکی گفت: مسؤولین گناه می کنند، چوبش را مردم می خورند!
آن یکی گفت: تقصیر «مرگ بر آمریکا» است.
آن یکی خواست از خدا دفاع کند، گفت: تنبیه برای همه، تشویق برای یک نفر.
آیا واقعاً خدا اینطور است؟ به خاطر گناه یک عده بقیه را هم گرفتار می کند؟ مثلاً بلا را می فرستد
 دیجیتال مارکتینگ چیست؟
امروزه به لطف پیشرفت‌های روزافزون و لحظه‌ای تکنولوژی، امکان استفاده از اینترنت به راحتی در دسترس همه مردم قرار گرفته و هر روز بر کاربران این دنیای نسبتاً مجازی افزوده می‌شود. درواقع، این افزایش در کنار تغییرات گسترده‌ای انجام شده که بر زندگی روزمره ما سایه انداخته و به نوبه خود بر سبک و سیاق نحوه خرید کردن مردم نیز تأثیر گذاشته است؛ تا جایی که بازاریابی سنتی، به معنی بازاریابی بدون استفاده از ابزارها و کانال‌ه
  همیشه باید کسی باشد که بشود برایش نوشت. مفصل و بی پروا هم نوشت. کسی که شاید کسی بودنش مهم ترین مساله نباشد بلکه خود بودنش مساله ی مهم است.

از عمیق ترین حالات و نافذترین سرگردانی ها باید با کسی به کرات سخن گفت. خطاب به کسی که نیست نوشت. خطاب به او شهادت دنیایِ نیستِ خود را داد. دادِ دنیای خود را ستاند. غبطه می خورم این روزها به آن ها که بی قرارِ نوشتن بودند. این روزها که احساسِ ناامنیِ شدیدی می کنم. این روزها که مضطربم و درمانده. اظطراب از تنم م
کتاب صوتی من - تو - او
کلام الله
من: پروردگارا با من کلامی بی واسطه من بگو. 
او: هم اینک گفتم.
من: ولی من چیزی نشنیدم.
او: علتش این بود که بی واسطه تو سخن گفتم و تو نبودی که بشنوی.
من: آن سخن چه بود؟
او: این بود: "پروردگارا با من کلامی بی واسطه من بگو."
خشوع:
من: پروردگارا این جهان هستی با اینهمه موجوداتش از ذرات تا کرات چیست؟
او: این خشوع است.
من: یعنی چه؟
او: یعنی اینکه گرد و خاک و خاشاک است همانطور که هر عملی گرد و خاکی بر می انگیزد.
من: و اما آن عمل چیست ک
یکی از دلایلی که هنوز شروع به نوشتن سفرنامه چین نکردم اینه که هنوز عکسارو کامل ندارم!!!!!!! بله ندارم.. همش تو گوشی دوستمه.. و رز هم که تهران زندگی نمیکنه.. ولی هفته دیگه داره میاد امیدوارم ازش بتونم بگیرم
روزهایی که قراره از دیجی کالا سفارشم برسه خیلی خوشحالم.. مثل امروز.. همش منتظر جایزه ام هستم... حتی اگه یه چیز کوشولو باشه.. 
واقعا در آستانه قرن بیست و یکم انسان ها هنوزم میخوان با جنک مشکلاتشونو حل کنن.. هیچی به این انسان اضافه نشده.. همون احمق نئا
هدر میسن ( آدلاید کلمنس ) نوجوانی 17 ساله است که به همراه پدرش هری ( شان بین ) دائم در حال فرار از گذشته ترسناکی هستند که او خودِ هدر هیچ اطلاعی از آن ندارد. هری به این مسئله آگاه است که آن گروه مذهبی انحرافی در شهر « تپه خاموش » با تمام قوا به دنبال بازپس گیری فرزند خوانده خودشان ( یعنی هدر ) هستند تا او را بار دیگر وارد شهر سایلت هیل ( تپه خاموش ) کنند و یک کابوس وحشتناک را برای وی رقم بزنند، به همین جهت هری بی آنکه بخواد هدر را به درستی از جزییات این
در طول عمر 26
ساله پرورش میگو در کشور ایران، بحران های متعددی گریبانگیر این صنعت نسبتاً نوپا
شده که مهمتر از همه احتمالاً( و با اذعان اکثر قریب به اتفاق دست اندرکاران،
قطعاً)، بحران بیماری به ویژه بیماری لکه سفید ویروسی، سرآمد تمامی این بحران ها
بوده است.
به عنوان یک
کارشناس، که متأسفانه از زمان اولین سال بروز، از نزدیک با این بیماری، نشانه ها و
تبعات مختلف آن آشنا شده، به این باور رسیده ام که ایده " یک عامل بیماریزا +
میزبان = بیماری" چندان ای
کهن سرزمین ایران به عنوان مهد فرهنگ و تمدن، از دیر باز زادگاه مفاخر و مشاهیری بوده است که جامعه علمی دنیا در مقابل خدمات سترگ آنها به منظور گسترش مرزهای بی کران دانش ستاره شناسی، سر تعظیم فرود آورده و مناطقی را در اجرام آسمانی به نام آنها ثبت کرده است. این مقاله که در ادامه مقاله پیشین (فسامهر، شماره 150) به رشته تحریر در می آید، به معرفی برخی دیگر از نیک مردان عرصه نجوم ایران می پردازد. 
خواجه نصیر الدین طوسی ستاره شناس و ریاضیدان شهیر ایرانی
بقلم شهروز براری صیقلانی اپئزود اول از اثر شماره یک                    نویسنده اثر     شهروز براری  صیقلانی  اثر   
L♥o♥v♥e♥♥♥s♥h♥i♥n♥♥b♥r♥a♥r♥y♥

داستان اول ♦♦ از شهروز براری صیقلانی   ♦♦

همواره حرفهایم را نتوانستم بگویم ، درعوض بی وقفه نوشته آم . چه توان کرد وقتی توان ابراز نباشد؟ نوشتن بهتر از در خود نهفتن است . هر چه است از نگفتن بهتر است. افسوس ک اشتیاق خواندنش نباشد. افسوس.....
ترا روی کاغذ ها جامیگذارم و میروم ،م
شینیون یا (chignon) یک واژه انگلیسی است و در اصطلاح به معنی موهای پرپشت است. چند سالی است که احتمالا به کرات این اسم به گوشتون خورده و حتما تا حدودی می‌دونید شینیون چیه.
همونطور که می‌دونید هر کسی نمی‌تونه چنین کار زیبایی رو با دست خالی و یا بدون گذراندن دورهآموزش شینیون مو انجام بده. چون این کار، هم نیازمند ابزار خاصیه و هم باید شخصی که شینیون‌می‌کنه، بارها و بارها برای اینکار تمرین کرده باشه.
تاریخچه مختصری از شینیون مو
در آغاز، تا این حد،
در هنگام خرید اگر توجه کنید در اکثر کاپشن ها و لباسهای چرم از شرکت تولید کننده راهنمای شستشو و نحوه نگهداری از لباس چرم وجود دارد. چرمها به دلیل گوناگونی و تنوعی که در جنس دارند. هر کدام روش خاص خود را برای نگهداری و تمیزی  دارد.
روش شستشوی لباسهای چرم
اولین اقدام در تمیزی چرم مقاوم نمودن آن نسبت به آب است. با اسپری مداوم براق کننده ها و واکس و روغنهای مخصوص چرم ، می توان آن را در برابر آب مقاوم و محافظت کرد.
برای زدودن گرد و غبار از سطح لباسهای
بر روی زمین و آسمانها و کرات  در بین مناجات برای حاجات  زیباتر از این جمله ندیده است کسی بر خاتم انبیاء
محمّد صلوات
از ازل بر همه ذرات جهان تا عَرصات رسد از آبروی
آلِ محمّد برکات وه چه بدبخت وسیه روست هرآنکس که زِ جهل
بشنود نام محمّد نفرستد صلوات
بر چهره پر ز نور مهدی صلوات بر جان و دل صبور
مهدی صلوات تا امر فرج شود مهیا بفرست بهر فرج و ظهور مهدی صلوات
دل با صلوات مَحرم راز شود سیمرغ شود بلند
پرواز شود فرمود : پیامبر که با هر صلوات  درهای
اجابت
برای روزنامه شریف نوشتم.
صعود سراسری گروه‌کوه دانشجوی شریف به دماوند هفته‌ی گذشته انجام شد و قرار است من چیزکی درباره‌ی آن بنویسم. با همنوردان از چهار جبهه به صورت هم‌زمان صعود کردیم و پنج‌شنبه بر روی قله بودیم. جزییات‌اش که چگونه بود و چه کسانی درگیر بودند و هماهنگی‌ها چطور انجام شد را می‌توان در گزارش‌های رسمی پیدا کرد و اینجا درباره‌ی آن‌ها بحثی اگر شود جز خستگی خواننده نتیجه‌ای دربر ندارد. چیزی که می‌خواهم بدان بپردازم این است
پیشنهاد می‌کنم در حین خواندن نامه، این موسیقی* بیکلام رو هم پلی کنید. حس خوبی میده :) 
*[مشخصات: موسیقی The Most Beautiful Thing I'll Never Have از Mustafa Avşaroğlu ]

ونسان ویلم ون‌گوگ¹ عزیز؛ 
سلام.
مدت‌ها بود که دلم می‌خواست برایت نامه‌ای بنویسم و اکنون که در حال نوشتن این کلمات هستم، سر از پا نمی‌شناسم. باید اعتراف کنم که هیجان‌زده هستم و من در چنین وقت‌هایی بسیار ورّاج می‌شوم؛ پس اگر خسته یا بی‌حوصله هستی، توصیه می‌کنم که نامه را به درون پاکتش برگردانی
پیشنهاد می‌کنم در حین خواندن نامه، این موسیقی* بیکلام رو هم پلی کنید. حس خوبی میده.
*[مشخصات: موسیقی The Most Beautiful Thing I'll Never Have از Mustafa Avşaroğlu ]

ونسان ویلم ون‌گوگ¹ عزیز؛ 
سلام.
مدت‌ها بود که دلم می‌خواست برایت نامه‌ای بنویسم و اکنون که در حال نوشتن این کلمات هستم، سر از پا نمی‌شناسم. باید اعتراف کنم که هیجان‌زده هستم و من در چنین وقت‌هایی بسیار ورّاج می‌شوم؛ پس اگر خسته یا بی‌حوصله هستی، توصیه می‌کنم که نامه را به درون پاکتش برگردانی و
بسم الله الرحمن الرحیمقال علی علیه السلام:" اوضع العلم ما وقف علی اللسان و ارفعه ما ظهر فی الجوارح و الارکان. (نهج البلاغه، حکمت 92)پست ترین دانش، دانشی است که در سطح زبان، متوقف شود و والاترین دانش، آن است که در کل وجودفرد، ظاهر و منعکس گردد.
از آنجا که تفکر و تعمق در پدیده های عالم هستی که همه آنها از ذرات کوچک تا کرات و کهکشانهای بی انتها مخلوقات خداوند متعال هستند ، ظرفیت بی انتهایی را در ارضای کنجکاوی انسان در کشف حقایق و روابط بین پدیده ها

درآیه41 سوره روم آمده است؛
 ظهر الفساد فی البر والبحر بما کسبت ایدی الناس لیذیقهم بعض الذی عملوا لعلهم یرجعون.
"ضلع و زاویه شیطانی" پندارها و کردارهای انسان باعث پدید آمدن تسلط و بسیاری از اهرم های فشار بر آزادی و تکامل و کرامت انسان است.
انسان برای افزایش "سهم خواهی" هایش در زمین وحتی سایر کرات اقدام ساخت اسلحه ها و مصنوعاتی می کند که در گام اول خود قربانی آفریده هایش می شود.
یکی از مخاطرات دهشتناک زمین وانسان،  تسلط "هوش مصنوعی" برانسان است.
یکم
- کلاس چندمی؟
- دهم
- کدوم مدرسه؟
- دارم میرم فلان مدرسه
- تصمیم و برنامه ت برای آینده چیه؟
- تا کی مثلا؟
- از یه سال آینده تا ابد و یک روز بعد! :)
- می خوام تو المپیاد فلان اول بشم. می خوام درس بخونم
- چندتا دوست صمیمی داری؟
- من با همه رابطه‌م خوبه
- با کی مشورت می کنی تو انتخاب‌ها و تصمیماتت؟
- مادرم و بعدم پدرم
- اگه نبودند؟
- خودم تصمیم می گیرم. بقیه از تصمیمات من خیلی خبر ندارند. 
- حرف هات رو به کی میگی معمولا؟ مثلا حرف های المپیادیت رو؟
- مامانم
-
شاید یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از شما بازدید کنندگان عزیز از سایت رویکا را به خود مشغول نموده است همین سوال است ؟ روغن خراطین اصل چه رنگیه ؟
فروشگاه اینترنتی رویکا هیچگاه بدون علت اقدام به درج مقاله یا پرسش و پاسخ ، یا نظر سنجی درباره محصولی خالص مانند روغن خراطین نمی نماید .
پس از بررسی دریافتیم این سوال ، سوال بسیاری از شما عزیزان که دغدغه خرید روغن خراطین را دارید می باشد .
حال در واقع هدف از ایجاد این مقاله پاسخ به همین سوال است.
روغن خر
تخقیق فردا درباره سامانه های بیو متریک هست 
دبیر مربوطه : مهندس کریمی نصب

هنرستان: امیرکبیر اهر
دوازدهم الکترونیک
بیومتریک چیست؟
بیومتریک به مجموعه روش های خودکار تشخیص یا تأیید هویت یک موجود زنده به روش اندازه گیری مشخصات فیزیولوژیکی یا رفتاری آن موجود گفته می شود در نتیجه بیومتریک یک مجموعه فناوری به حساب می آید. می توان گفت سامانه های بیومتریک از دو خصوصیت بسیار مهم برخوردار هستند که موجب بالارفتن اطمینان آن ها می گردد. اولاً شخصی که
تخقیق فردا درباره سامانه های بیو متریک هست 
دبیر مربوطه : مهندس کریمی نسب

هنرستان: امیرکبیر اهر
دوازدهم الکترونیک
بیومتریک چیست؟
بیومتریک به مجموعه روش های خودکار تشخیص یا تأیید هویت یک موجود زنده به روش اندازه گیری مشخصات فیزیولوژیکی یا رفتاری آن موجود گفته می شود در نتیجه بیومتریک یک مجموعه فناوری به حساب می آید. می توان گفت سامانه های بیومتریک از دو خصوصیت بسیار مهم برخوردار هستند که موجب بالارفتن اطمینان آن ها می گردد. اولاً شخصی که
سلام

اعتیاد رو همیشه به چشم یه چیز بد میبینیم. یه چیزی که یه سری افراد که توسط جامعه پذیرفته نشدن درگیرش هستن. بلای خانمان سوز؟ ازین جور چیزا.

اعتیاد بنظرم به معنی انجام یه کاری به مدت زیاد و به کرّات هست. طوری که انجام دادنش بهتر از انجام ندادنش باشه!
برای مثال وقتی کسی در طول روز 5 ساعت تلویزیون نگاه میکنه - اگه نکنه حوصلش سر میره و نیاز داره
یا چند ساعت تو شبکه های اجتماعی هست - اگه نباشه حوصلش سر میره
یا هر سه روز نیاز به تزریق هرویین داره -
بعد از اینکه زن ومردی به این نتیجه رسیدند که دیگر نمیتوانند کنا رهم زندگی مشترکشان را ادامه دهند وتصمیم به طلاق از نوع توافقی میگیرند باید توافق نامه ای را پر کنند وبه دادگاه ارائه دهند د راین باره در سایت گروه وکلای پارسای بیشتر بخوانید 
توافق نامه طلاق توافقی چیست؟
این سوالی است که بعضی از زوجین می پرسند معمول است که زوجین شخصا یا توسط وکیل، توافق های خود را در خصوص طلاق توافقی مکتوب می کنند. مثلا در توافقی که در چند روز اخیر در دفتر انجام
یکی از مبنایی ترین آموزه هایی که در بحث
سواد رسانه باید مورد توجه قرار بگیرد، فراتر از شناخت گزاره های مکتب ژورنالیسم،
احیای مولفه های جهان بینی توحیدی و شناخت تفاوت های آن با ماهیتی است که رسانه در
کلیّت اندیشه مادی غرب، دنبال می کند. سواد رسانه در وهله نخست به معنای آگاهی از
نقطه مطلوبی است که در مبانی فرهنگ غرب به منظور تسخیر اندیشه انسان و بازداری آن
از استقلال در برابر امیال نفسانی مورد توجه بوده که برخلاف شعار فریبنده آزادی
اندیشه، در

✏️نظریات اشپنگلر و توینبی را هم که کنار بگذاریم، نمونه مشهوری برای مقایسه کردن داریم: مقایسه زوال تمدنها. قطعا این درست است که امپراتوری روم در سده دوم میلادی تمدنی شکوفان به بار آورده بود که در آن بخش هایی از اروپا و آسیا و آفریقا که این امپراتوری حکم میراند، تمدنی بسیار والا شمرده می شد. امپراتوری روم، تمدن اقتصادی بسیار بلندمرتبه ای هم داشت که بر شالوده اشکالی از تقسیم کار بنا شده بود. آن اقتصاد، در قیاس با اوضاع کنونی ما، ابتدایی بود،
او به معنای «ایمان» می‌اندیشد. اینکه به‌واقع ایمان به چه معناست؟ دو ریشه برای کلمه ایمان آورده‌اند؛ یکی از ریشه یمین به معنای سمت و راه راست و دیگری از ریشه امن به معنی ایمنی و پناهگاه. از آنجایی که معنای اول معادل روشن‌تری چون «صراط مستقیم» دارد که به کرات نیز آورده شده است، پس معنای دوم برای وی نزدیک‌تر به نظر می‌رسد. با این نگرش شاید بتوان نگاهی دوباره به یک آیه مشهور داشت:
بیابان‌گردها گفتند «پناه آوردیم». [به آنان] بگو: «پناه نیاوردی
وکیل درتهران
وکیل درتهران یکی از دغدغه های شما می باشد برای کارهای حقوقیتان که باید به دنبال آن باشید .
وکلای ما متعهد می شوند که برای شما که موکل ایشان هستید وقت بذارند و با تمام و کمال به پرونده شما رسیدگی کنند .
وکلای ما در کم ترین زمان ممکن به شما وقت میدهند و شمارا راهنمایی میکنن درباره پرونده و مشکلات خود .
ما مفتخریم که به شما امکان دسترسی به مشاوره با کیفیت بالا در زمینه زناشویی و خانواده و حقوقی را از مشاوران حقوقی ، خانواده و طلاق  با
وسایل ضروری سفر به هندهند یک کشور در حال توسعه است و استانداردهای خاصی برای پوشش دارد. به همین خاطر مهم است که قبل از سفر به هند زمانی را به تحقیق در مورد وسایل مورد نیاز برای سفر به هند اختصاص دهید و بعد با آگاهی کامل نسبت به جمع کردن چمدان خود برای سفر به هند اقدام کنید. ما در ادامه یک سری پیشنهاد به شما ارائه می دهیم که بر طبق آن می توانید لباس ها و دیگر وسایلتان را برای سفر به هند آماده کنید و بر طبق لیست چمدانتان را ببندید.
چمدان مناسب برای س
ایران، به عنوان کشوری کهن و با سابقه‌ای چند هزارساله، آثار باستانی فراوانی دارد که برخی از این آثار به دلیل تقسیمات کشوری و جنگ‌های پیش‌آمده، در حال حاضر در خارج از ایران قرار گرفته‌اند. یکی از آثار شاخص دوران کهن ایران، که به کرّات مورد توجه تاریخ‌نگاران و شاعران نیز واقع شده است، طاق کسری یا ایوان مدائن نام دارد. این بنا از برجسته‌ترین آثار دوره ساسانی است که امروزه در تیسفون (عراق کنونی) قرار گرفته.طاق کسری یا ایوان مدائن به خاطر معم
بررسی صادرات میوه خشک

اغلب مردم میوه خشک را به اسم خشکبار می‌شناسند، در صورتی که این صنعت جزو صنایع تبدیلی کشاورزی محسوب می‌شود. میوه‌ محصولی است که امکان زائل شدن آن بسیار بالاست، این صنعت می‌تواند میوه را به محصولی متفاوت با ماندگاری بالاتر از لواشک گرفته تا میوه خشک بدل کند. میوه خشک صنعت نوپایی است. ۱۰ سال قبل در مقایسه با امروز میوه خشک در سبد خرید مردم جایی نداشت اما امروزه این محصول مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. 

صادر
بقعه شیخ صفی اردبیلی در فهرست میراث جهانی به ثبت رسیده است.

باورتان می‌شود در همین ایران خودمان چند عالی قاپو داریم؟ یکی در اصفهان، یکی در قزوین و دیگری در اردبیل!  مقبره شیخ صفی اردبیلی به همراه چند مقبره و بنای تاریخی دیگر در عالی  قاپوی اردبیل قرار دارد و در این صفحه قصد داریم با هم به این مکان سفر  کنیم تا از شگفتی‌های معماری آن به وجد بیاییم. مجموعه مقبره‌های مجموعه  شیخ صفی الدین اردبیلی در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. با ص
  انسان  و چالشهای سهم خواهانه ی او بر زمین
پس از تصویب نهایی حیات بر زمین و پیدایش گونه های گیاهی وجانوری در زمین و دریا وسکونت انسان بر زمین وتسلط او بر شکار و سکونت درغارها و رشد انسان در پایداری و مقابله با پدیده ها ی طبیعی، انسان توانست  به انقلاب های پی در پی و هدفمندی دست بزند و این دگرگونی ها نشان از این داشت که انسان برای خود سهم بیشتری از زندگی و رفاه در زمین می طلبد. با  آغاز انقلاب کشاورزی  و در پی آن انقلاب شهرنشینی و سپس دگرگونی ه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها